
Baterie tworzenia kopii zapasowych telekomunikacyjnych
● Przeszedł ISO9001, ISO14001, ISO45001, UL1642, CE, ROHS, IEC62619, IEC62620, UN38.3
● 20 lat profesjonalnej komunikacji producent magazynowania energii
● Skoncentruj się na współpracy zbiorczej: Naszą podstawową działalnością są usługi OEM/ODM i sprzedaż bezpośrednia dla klientów korporacyjnych .
● Minimalna ilość zamówienia (MOQ) Uwaga: Cała współpraca ma minimalną ilość zamówienia (MOQ) .
Opis
Parametry techniczne
Rdzeń i funkcje produktu
1. Professional Communication Energy Storage Producent baterii
Skoncentruj się na zapewnieniu wysokowydajnych i wysokiej jakości litowych fosforanu żelaza (LifePo4) Rozwiązania baterii dla branży komunikacyjnej . Produkt jest zaprojektowany dla trudnych środowisk, takich jak stacje bazowe komunikacyjne, moc tworzenia kopii zapasowych, UPS itp. .
2. Włączanie stabilnego działania sieci komunikacyjnych:
Jesteśmy głęboko zaangażowani w dziedzinę baterii fosforanowych żelaza z litami i jesteśmy zaangażowani w zapewnianie niezawodnych, trwałych i bezpiecznych rdzeni magazynowania energii dla globalnej infrastruktury komunikacyjnej . Nasze ogniwa baterii i systemy akumulatorów są kamieniami rozkładowymi do zapewnienia nieprzerwanego zasilania dla kluczowych urządzeń komunikacyjnych .}
LifePo 4 48 v100ah do użytku telekomunikacyjnego
|
Cechy życia4Bateria |
Zdjęcie produktu |
|||||
|
Dłuższe życie:: Oferuje do 10 razy dłuższe życie cyklu i 5 razy dłuższa żywotność pływaka/kalendarza niż ołowiana akumulator, pomagając
Minimalizuj koszty wymiany i zmniejsz całkowity koszt własności .
|
![]() |
|||||
|
Lżejsza waga:Około 40% masy porównywalnej Bateria ołowiowa kwasowa, zamiennik „kropli” dla baterii kwasu ołowiowego . |
||||||
|
Wyższa moc:Dostarcza dwukrotnie moc kwasu ołowiowego, Nawet wysoka wskaźnik rozładowania, jednocześnie utrzymując wysoką pojemność energii . |
||||||
|
Szerszy zakres temperatur: -10 stopień ~ 55 stopni . |
||||||
|
Doskonałe bezpieczeństwo:Chemia fosforanu żelaza litowego eliminuje ryzyko wybuchu lub spalania z powodu dużego wpływu, nad sytuacją ładowania lub zwarcia . |
||||||
|
Brak efektu pamięci:Obsługa niestabilnego częściowego stanu ładunku (upsoc) (ładowanie/rozładowanie) Wykorzystanie . |
T48100-3.5U
|
|||||
|
Zdjęcie jest nieco inne niż rzeczywisty obiekt, weź prawdziwy obiekt jako standard . |
||||||
|
Funkcje baterii |
Kwalifikacje |
|||||
|
● OVP, UVP, OTP, OCP, SCP . |
● 20 -letnie doświadczenie zawodowe dotyczące projektowania zasilania baterii litowo -jonowych, produkcji, sprzedaży |
|||||
|
● Zarządzanie ładowaniem i rozładowywaniem, projektowanie mocy pojedynczej komórki, produkcja, funkcja równoważenia sprzedaży . |
||||||
|
● Obsługuje komunikację ze sprzętem przez RS 485. |
● Przeszedł ISO9001, ISO14001, ISO45001, UL1642, CE, ROHS, IEC62619, IEC62620, UN38.3
|
|||||
|
● Inteligentna konstrukcja obsługuje aktualizację baterii w stosunku do RS 232. |
||||||
|
● Kolorowy LCD, wyświetla informacje o baterii |
● Przewaga kosztów ogniwa akumulatora |
|||||

Model T 48100-3.5 u
|
Dane ogólne |
|
|
Nominalne napięcie |
48V |
|
Pojemność nominalna |
100ah |
|
Energia |
4800Wh
|
|
Odporność wewnętrzna (ACR) |
Mniej niż lub równe 30mΩ
|
|
Życie rowerowe |
Większe lub równe 3000 cykli
|
|
Życie projektowe |
Większe lub równe 10 lat @25 stopni
|
|
Samozadowolenie (30 dni) |
Mniej niż lub równe 5% @25 stopni
|
|
Wydajność ładowania |
Większe lub równe 98% |
|
Wydajność rozładowania |
Większe lub równe 100% @ 0,2C |
|
Większe lub równe 96% @ 0,5c |
|
|
Tryb ładowania |
0,2 ° C do 54 V, a następnie prąd ładowania 54 V do 0,02 ° C (CC/CV)
|
|
Max . prąd ciągłego ładowania |
100A |
|
Max . Ciągłe prąd rozładowania |
100A |
|
Napięcie odcięcia rozładowania |
Mniej niż 43,5 V
|
|
Odporność na wodę |
IP21 |
|
Sprawa |
Żelazo (malarstwo izolacyjne)
|
|
Wymiary (w*h*d) (z wyłączeniem wieszaka i paska uchwytu) |
442*450*157 mm
|
|
MAX . waga |
Mniej niż 43 kg
|
|
Min . grawimetryczna energia właściwej |
Większe lub równe 112Wh/kg
|
|
Równolegle maksymalnie
|
15pcs
|
|
Środowisko operacyjne |
|
|
Zakres temperatur ładunku |
0 stopień ~ 45 stopni |
|
Zakres temperatury rozładowania |
-10 stopień ~ 55 stopni |
|
Optymalna temperatura pracy |
10 stopni ~ 35 stopni
|
|
Temperatura przechowywania |
-10 stopień ~ 35 stopni
|
|
Mniej niż lub równa 85% wilgotności względnej |
|
|
Funkcje ogólne |
|
|
Komunikacja równoległa |
Rs485 |
|
Bateria z komunikacją falownika |
Rs485 |
|
Komunikacja debugowania baterii |
Rs232 |
|
SOC Light |
4 * LED |
|
Limit prądu ładowania |
Gdy prąd ładowania przekracza ustaloną wartość, włącz prąd i ogranicz prąd do 20A |
|
Funkcje opcjonalne |
|
|
Ekran LCD |
◎ Tak Wyświetla całkowity pakiet napięcia, napięcie komórkowe, temperatura, status BMS itp. |
|
NIE |
|
|
Funkcja antykradzieżowa |
Tak Zachowaj przechylenie akumulatora o więcej niż 15 stopni, aby włączyć anty-kradzież |
|
◎ NIE |
|
|
Brzęczyk |
Tak ◎NIE |
|
Suchy kontakt
|
Tak
Pin1 do pin2: normalnie otwarty, zamknięty podczas niskiej mocy
PIN3 do pin4: Zwykle otwarty, zamknięty podczas ochrony błędów
|
|
◎ Nie
|
|
Nasze podstawowe obiekty serwisowe
- Producenci sprzętu komunikacyjnego (OEM)
- Operatorzy telekomunikacyjne (China Mobile, China Unicom, China Telecom, Vodafone, AT&T, Etc .)
- Komunikacja stacji bazowej budowa i obsługa i konserwacja dostawcy usług
- Dostawcy infrastruktury centrum danych
- UPS UNICRUINTALNY SYSTEM SYSTEMU ZASUPOWYCH
- Marki poszukujące współpracy OEM/ODM dla baterii komunikacji fosforanu żelaza litowego
- Nabywcy projektu komunikacyjnego z dużymi, długoterminowymi i stabilnymi potrzebami zakupowymi
Aby służyć ci bardziej wydajnie, podaj następujące informacje podczas konsultacji:
. Nazwa Twojej firmy i główny biznes
. określone scenariusze aplikacji (takie jak: 5G Station Backup Moc, Center UPS itp. .)
. wymagane specyfikacje baterii/parametry/wymagania certyfikacyjne (napięcie, pojemność, rozmiar, żywotność cyklu, zakres temperatur, UL/CE/IEC, itp..)
. oszacowany roczny popyt na zamówienia lub zapotrzebowanie na projekt
. Czy potrzebujesz usługi OEM/ODM? Im bardziej szczegółowe informacje, tym szybciej dostarczymy dokładne rozwiązania i cytaty .
*Podczas wstępnego zapytania należy zapewnić szacunkowe roczne zapotrzebowanie lub zapotrzebowanie projektu, abyśmy mogli ocenić mecz i zapewnić skuteczne wsparcie . Mały sprzedaż detaliczna nie może być spełniona na razie, proszę zrozumieć .
Popularne Tagi: Baterie tworzenia kopii zapasowych telekomunikacyjnych, producenci baterii zapasowych w Chinach, dostawcy, fabryka
Wyślij zapytanie







